Kategorijos
x

Prisijungti

/ Prekė 24 iš 63
5.11 Tactical

Kuprinė 5.11 Tactical COVRT 18, Asphalt Prekės kodas: 5-56961-021

132.00
Sandėlio likutis išseko. Pristatymas iš padalinių per 3-5 darbo dienas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse
Laisvės pr. 62, Vilnius
Yra 2 ar daugiau
Jogailos g. 11, Vilnius
Yra 2 ar daugiau
Pramonės pr. 8a, Kaunas
Yra 2 ar daugiau
Birštono g. 12, Kaunas
Yra 2 ar daugiau
Taikos pr. 52, Klaipėda
Yra 2 ar daugiau
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

5.11 Tactical COVRT 18 – kuprinė, su kuria lengva ištirpti minioje, tačiau turinti visas taktinėms kuprinėms būdingas savybes. Sukurta slapta dirbantiems pareigūnams ši kuprinė neatkreips nereikalingo dėmesio, tačiau joje sutalpinsite visą užduočiai reikalingą inventorių.

Talpiame pagrindiniame skyriuje įsiūta paminkštinta kišenė nešiojamam kompiuteriui. Atskira kišenė ginklo nešiojimui, suderinama su Back-up Belt SystemTM aksesuarais (Velcro lipdukais tvirtinami ginklo, antrankių ar apkabų dėklai). Kuprinės viršuje įsiūta flisu paminkštinta kišenė akiniams ar mobiliajam telefonui. Į skyrius padalinta kišenė smulkiems daiktams. Išskirtinė COVRT 18 savybė – R.A.C. (Roll-down Assault Compartment) priekinė kišenė, kurioje galima tvirtinti visus MOLLE sistemos dėklus ar krepšelius ir prireikus juos lengvai pasiekti. Kuprinės šonuose – dvi tinklinės kišenės vandens buteliams ar kitoms smulkmenoms. Specialus skyrius vienkartiniams antrankiams.

Kuprinė pasiūta iš trinčiai atsparaus 500D nailono, naudojami japoniški YKK užtrauktukai ir smūgiams atsparios sagtys. Patogios, anatomiškai suformuotos petnešos. Prie nugaros besiliečianti dalis apsiūta orui pralaidžiu tinkleliu.

Talpa: 30 l

Pagrindinio skyriaus matmenys: 48 x 31 x 16 cm

Gamintojas 5.11 Tactical

Palikti atsiliepimą apie prekę


2016.05.01 rašo:
Jau 3 metus diena iš dienos naudoju šią kuprinę. (Dar plius kelionės bei žygiai.) Dažnai būna perpildyta - tiek svoriu, tiek tūriu.
Neturiu prie ko prikibti. Neprairo nė viena siūlė, išskalbus vėl atrodo lyg ką tik iš lentynos. Kaina nemaža, tačiau kuprinė verta kiekvieno cento.
Kas neįsivaizduoja išėjimo iš namų be kuprinės, arba keliauja su minimaliu kiekiu daiktų, aktualu - daugybė kišenių kišenėlių, kurios padeda organizuotai susipakuoti. 10 balų.
2014.12.15 rašo:
Naudojama beveik metus ir beveik kasdien. Labai teigiami atsiliepimai.Viskas savo vietoj, buvo vienas skalbimas vel kaip nauja :)
Spejau paimt per akcija :)