Kategorijos
x

Prisijungti

5.11 Tactical

5.11 Tactical 'Aggressor' striukė su išsegamu džemperiu, tundra Prekės kodas: 5-28032-192

Pasirinkite prekės variantą
245.00
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

Striukė susideda iš trinčiai atsparaus ir drėgmę bei vėją sulaikančio išorinio sluoksnio ir išsegamo flisinio džemperio, todėl yra1 lengvai pritaikoma prie besikeičiančių oro sąlygų. Kadangi striukė orientuota į civilius, atsisakyta šviesą atspindinčios liemenės. Tačiau visi esminiai 5.11 striukų bruožai liko, tai:
  • „Paslėptos“ krūtinės kišenės ir Back up Belt SystemTM (5.11 sukurtas būdas kišenėse tvirtinti dėklus skirtus ginklui, antrankiams ir spec. priemonėms).  • Paslepiami skydeliai ant krūtinės ir nugaros, skirti užrašų talpinimui (pvz. POLICIJA), tai ypač pravartu įvairių tarnybų darbuotojams, kuriems reikalinga striukė greitai paverčiama iš kasdieniškos į reprezentuojančią ir nusakančią darbo pobūdį.  • Kilpos radijo ryšio priemonėms tvirtinti.  • Šonuose esantys užtrauktukai, kurių dėka lengva pasiekti ant diržo esančius daiktus.Spalva: Tundra (tamsiai ruda)


Dydžiai: XS - S - M - L - XL - XXL - 3XL – 4XL

Spalva Ruda
Gamintojas 5.11 Tactical

Palikti atsiliepimą apie prekę


2014.10.04 rašo:
Kai darbe gaunat nemokamai tai ir isšikalinejat, o aš pavyzdžiui pirkau šitą striukę už savus pinigus ir galiu pasakyt kad man ta striukė super , geresnės ir patogesnės striukes nesu turėjes. Priekis padarytas trumpesnis negu užpakaline dalis, bet nuo to tik patogiau, ypač man patinka paslėptos kišenės ant krutines, telpa visi įvairus daiktai ir dokumentai, nieko nesimato, praktiškai nereikia nešiotis jokios rankinės..
2013.12.04 rašo:
šias striukes nupirko saugomų teritorijų pareigūnams kaip uniformines.
Nepasakyčiau, kad ji labai gera. Priekis žymiai trumpesnis, negu nugaros dalis. Sakysim pečiai man gero pločio, tai per juosmenį dar galiu "priaugti" kokius 50 kg, nors ir taip neplonas esu. Pagrindinis užtrauktukas pradėjo apačioje skirtis jau po kelių užsegimų.
Medžiaga gera, tačiau pati forma "toporna". Todėl sau už tokią kainą niekada nepirkčiau.