Kategorijos
x

Prisijungti

/ Prekė 53 iš 73
5.11 Tactical

Kelnės 5.11 TACLITE Jean-Cut, Navy Prekės kodas: 5-74385-724

Pasirinkite prekės variantą
28.50 57.00
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

Taclite Jean-Cut sujungia geriausias taktinių kelnių ir džinsų savybes. Iš taktinių kelnių jos perėmė tvirtą poliesterio/medvinės (65%/35%) audinį, iš džinsų – laiko patikrintą, patogų ir nereikalingo dėmesio nepatraukiantį dizainą. Plyšimui atsparus Rip-Stop audinys padengtas teflonu – atsparus purvui, trinčiai ir blukimui. Naudojami japoniški YKK užtrauktukai ir originalūs PrymTM užsegimai. Keliai papildomai pastorinti. Be penkių standartinių, džinsams būdingų kišenių, papildomai įsiūtos dar keturios:

  • Dvi priekinės kišenės, kuriose patogu įsidėti lenktinį peilį ar mobilųjį telefoną
  • Dvi papildomos galinės kišenės

Tad jei ieškote kelnių su kuriomis atrodytumėte solidžiau nei su džinsais, bet ne per daug „taktinis“ – Taclite Jean-Cut – geriausias pasirinkimas.

Spalva: tamsiai mėlyna (navy)

Dydžiai (pagal JAV drabužių dydžius): juosmuo nuo 28 iki 44 (lyginiai ir nelyginiai dydžiai), ilgis nuo 30 iki 36 (lyginiai dydžiai)

Gamintojas 5.11 Tactical
Spalva Mėlyna

Palikti atsiliepimą apie prekę


2016.12.27 rašo:
Labai patogios, paprasta priežiūra ir nieko nereikalingo. Tiesiog tobulos kasdieniam nešiojimui ir netgi į svečius negėda su jom eiti.
2016.10.05 rašo:
Tikrai liuks... kaip džinsinio tipo kelnės - labai geros. Auksiniam jaunimėliui netiks, nes nėra "obtyaškės", o va rimtiems, jauniems, brandiems, pagyvenusies ir visiems kitiems vyrams, sportiškiems, kariškai pasitempusiems - pats tas... Vakar nusipirkau ir jau kaip ir prilipo.