Kategorijos
x

Prisijungti

/ Prekė 10 iš 36
Zamberlan

Batai ZAMBERLAN 130 SH Crosser GTX Prekės kodas: 023065

Pasirinkite prekės variantą
95.00 145.00
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

Zamberlan SH Crosser – batai pasižymintys lengvumu ir gera kojos apsauga.

Pasiūti iš trinčiai atsparaus Cordura™ nailono, papildomai sutvirtinti TPU polimero intarpais ir Kevlar™ pluoštu. Batų vidus išklotas Gore-Tex™ pamušalu, kuris sparčiai išgarina viduje atsiradusią drėgmę ir neleidžia jai patekti iš išorės.

Anatominis vidpadis apsaugo pėdą nuo perkaitimo ir pagerina oro cirkuliaciją bato viduje. Tvirtas Vibram™ padas neslysta, nenusidėvi ir sumažina apkrovą pėdai – taip apsaugodamas nuo nuovargio ilguose žygiuose.

Gamintojas Zamberlan

Palikti atsiliepimą apie prekę


2017.06.11 rašo:
vasarai tikrai per karsta :(( suvariau kojas su jais..
2017.05.24 rašo:
Nešioju kelias pirmas savaites... Visumoje patenkintas, bet manau, kad vasarą bus karštoka kojai. Pirkau vasariniams - pavasariniams "sausiems" žygiams, vaikščiojimui mieste. Atkreipiau dėmesį, kad dydžiai neatitinka - tenka pirkti didesnius; atsiriša raišteliai; siaurai kojai skirti, bet, atrodo, prasinešioja ir platesnei. Tai antri mano Zamberai be auliuko - turėjau kitos klasės rudus zomšinukus 105 Parrot RR - pastarieji komfortiškesni, kiek prasitrynė zomša, tai nešioju patalpose - koja "dainuoja". Kol kas apie šiuos to pasakyti negaliu, kaip negaliu nurodyti ir tikrų, idealių vasarinių Zamberų be auliuko... Nors didelių priekaištų, skundų neturiu - kokybiški, bet specifiniai bateliai, patenkintas, bet nėra idealas, gal dar nepripratau.
2016.03.10 rašo:
Užsisakiau šiuos vietoj ZAMBERLAN 230 SH Crosser Plus (į kuriuos atkreipiau dėmesį po gautų apdovanojimų ir perskaitytų apžvalgų) - norėjosi lengvesnės jų versijos: žemesnių, universalių, ilgesnėms bet ne per sudėtingoms išvykoms mieste, su galimybe esant reikalui drąsiai pasukti nuo kelio, paežere ar į artimą kalvą apsižvalgyt užsiropšt.
Šiandien visgi rinkčiausi (keisčiau, jei tokia galimybė būtų) į 230 SH Crosser Plus, kadangi suplanuotai paskirčiai nors ir yra puikūs (!), bet ne idealūs (didesnės ventiliacijos, gaivos kojai vasarą - kuomet daugiausia ir keliauju - norisi) , o kalnams nebūtų pakankami.
4.5 balai. Spėju, kad 230 SH Crosser Plus jau duočiau 5 (bet ir avėčiau juos kitokiose kelionėse).
R.
2015.06.29 rašo:
Perkantiems internetu bukite atsargus nes dydziai pamazinti.
2014.12.24 rašo:
MANO IšRANKIEMS ĮNORIAMS, GERIAUSIA KĄ GALIMA ĮSIGYTI LT TURINT SIAURĄ PĖDĄ SU TAISYKLINGU SKLIAUTU. AVALYNĖ KOKYBIšKA IR STILINGA. VISA KITA APRAšYTA CHARAKTERISTIKOJE.