Kategorijos
x

Prisijungti

Dovanų idėjos

Ieškote originalios ir išskirtinės dovanos turistams, medžiotojams, žvejams ar aktyvaus laisvalaikio mėgėjams? Praktiško ir stilingo aksesuaro kariams, pareigūnams ar spec. tarnybų darbuotojams? Siūlome išskirtines, aukštos kokybės dovanas laisvalaikiui, buičiai, darbui ir poilsiui. Originalios dovanų idėjos paskatins išbandyti naujas veiklas, leistis į senai suplanuotą žygį ar prisiminti savo pomėgius. Platus prekių pasirinkimas atitiks kiekvieno lūkesčius – pradžiuginkite draugus ir mylimus žmones, padovanodami jiems praktišką, originalią ir vertingą dovaną! Tai aukštos kokybės prekės, išsiskiriančios subtiliu dizainu, veržlumu, praktišku ir patogiu naudojimu. Daugiafunkciniai įrankiai, išgyvenimo priemonės, praktiški aksesuarai ir turistinis inventorius – viskas, ko gali prireikti aktyviam, veržliam ir stipriam žmogui!

 

Daugiafunkcinė apyrankė „Leatherman TREAD" - tai, kas stilinga ir praktiška

 

Originalios konstrukcijos „Leatherman TREAD“ daugiafunkcinė apyrankė – stilinga ir praktiška dovana vyrui. Griežto dizaino riešo papuošalas vos per kelias sekundes tampa naudingu įrankiu, skirtu buičiai, smulkiems remonto darbams ir turizmui gamtoje. Daugiafunkcinė apyrankė turi 29 funkcijas, kurios telpa 3.05 cm pločio konstrukcijoje ir sveria kiek daugiau nei 160 gramų. Tai išskirtinio stiliaus aksesuaras, pabrėžiantis veržlumą, jėgą ir stiprybę. Apyrankės dydis yra laisvai reguliuojamas.

 

Daugiau

Image result for leatherman tread biker

 

„Leatherman“ daugiafunkcinis įrankis - solidi ir praktiška dovana tinkama kiekvienam vyrui

 

Universalus įrankis skirtas praktiškam naudojimui kasdienėje buityje, tarnyboje, darbe ar laisvalaikiui gamtoje.

Jau daugiau kaip dvidešimt metų „Leatherman“ yra daugiafunkcinio įrankio sinonimas. Funkcionalumas, patikimumas ir ilgaamžiškumas – savybės, dėl kurių „Leatherman“ iki šiol yra vienintelis lyderis daugiafunkcinių įrankių gretose. Tai įrankis visam gyvnimui - „Leatherman“ produktams suteikiama besąlyginė 25 metų garantija!

 

Daugiau

Image result for leatherman wave

 

Žibintuvėlis "LED Lenser MH10“

 

Tai praktiška dovana medžiotojams, žvejams, kariams, naktinių žygių mėgėjams ir kiekvienam, kas savo veikloje susiduria su aklina tamsa. 

Kompaktiškas ant galvos tvirtinamas „LED Lenser MH10“ žibintuvėlis - naujausių technologijų ir vokiškos kokybės derinys. Tai galingas šviesos šaltinis bet kokiai veiklai tamsoje. Fokusuota reguliuojamo stiprumo šviesa ir keičiamas apšvietimo kampas leidžia nevarginant akių iš arti skaityti žemėlapį ir matyti aplinką iki 150 metrų atstumu. 

 

Daugiau

„LED Lenser MH10“ žibintuvėlis

 

Šveicariškas kišeninis peilis "Victorinox" - vardas įrodęs savo vertę

 

„Victorinox“ kišeniniai peiliai visame pasaulyje žinomi kaip Šveicarijos armijos peiliai. 1884 m. Karl Elsener įsteigta „Victorinox AG“ jau 1891 m. pristatė pirmuosius peilius Šveicarijos kariuomenei. Šiandien Šveicarų kariuomenės peiliai išsiskiria tik jiems būdinga raudona rankena ir šveicariškuoju „Victorinox“ kryžiumi, kuris yra tapęs visame pasaulyje atpažįstamu aukštos kokybės ženklu.

Daugiau kaip šimtmetį kaupta patirtis lėmė unikalią Šveicarijos armijos peilių sėkmę. Siekdama profesionalumo, „Victorinox“ kruopščiai tobulino kiekvieną kišeninio peilio sudedamąją dalį, kol sugebėjo užtikrinti maksimalų įrankio efektyvumą. Nors Šveicarijos armijos peiliai yra daugelio kariuomenių ginkluotėje, jie plačiai naudojami ir už kariuomenės ribų – tai universalus prietaisas, skirtas įvairioms gyvenimo situacijoms. Visiems „Victorinox“ peiliams suteikiama ilgaamžė kokybės garantija.

 

Daugiau

„Victorinox Outrider“ kišeninis peilis

 

LANSKY galąstuvas „Blademedic" - nedidelė dovana, didelė nauda.

 

Kiekvienam medžiotojui, žvejui, žygeiviui, meistrui, pareigūnui ar aktyvaus laisvalaikio mėgėjui kišeninis „Lansky Blademedic“ galąstuvas bus praktiška ir naudinga dovana – tai tarsi visa įrankių galandimo sistema, telpanti kišenėje.

„Lansky“ kompanija yra vienas žinomiausių galąstuvų gamintojų pasaulyje. Jau nuo 1979 metų, kuomet klientams buvo pristatytas unikalus kontroliuojamo kampo galąstuvas, „Lansky“ laikosi aukštų kokybės standartų ir sėkmingai tobulina įvairių įrankių galandimo technologijas. 

 

Daugiau

Image result for lansky blade medic

 

„ESBIT Majoris“ termosinis indas maistui - praktiška dovana išvykoms ar kasdieniam naudojimui darbe lauko sąlygomis

 

Jeigu ieškote dovanos, kuri būtų naudinga ir užtikrintų patogų bei ilgalaikį naudojimą - „ESBIT Majoris“ termosinis indas maistui yra puikus pasirinkimas!

Neabejojame, kad prekinį ženklą ESBIT žino kiekvienas aktyvaus laisvalaikio mėgėjas, kuriam teko domėtis išlikimo gamtoje reikmenimis ir kietojo kuro tabletėmis. Šis išradimas dar 1936 metais tapo ESBIT prekinio ženklo pradžia. Šiandien jau trečioji kompanijos įkūrėjo šeimos karta plėtoja ESBIT veiklą medžiotojams, turistams, kariams siūlydama kietojo kuro virykles, termosus, gertuves, kelioninius indus ir valgymo įrankius.

 

Daugiau

„ESBIT Majoris“ termosinis indas maistui

 

„Zippo“ žiebtuvėlis LIETUVA

 

Daugiau kaip 80 metų visame pasaulyje nepriekaištinga kokybe garsėjantys „Zippo“ žiebtuvėliai – tai patogus ir praktiškas aksesuaras visoms gyvenimo situacijoms. Kišeniniai žiebtuvėliai dėl savo klasikinio nesenstančio dizaino bei meistriškos kokybės yra patrauklūs milijonams vartotojų. Unikalūs „Zippo“ žiebtuvėliai gali būti naudojami įvairiomis oro sąlygomis, kadangi yra atsparūs vėjui, drėgmei ir šalčiui. Su „Zippo“ degiuoju skysčiu žiebtuvėlio liepsna yra skaidri ir lengvai užsideganti. Visiems žiebtuvėliams suteikiama neribota kokybės garantija.

 

Daugiau

56be1552d0f00_56be1552d6233_0.jpg

 

Termo apatinės aprangos komplektas „Helikon L2“

 

Tai puiki dovana tiek lauko darbuotojams, tiek aktyvių pramogų mėgėjams, norintiems jaustis komfortiškai net ir tuomet, jei žvarbiame ore tenka praleisti visą dieną. Termo apatiniai yra optimalus pasirinkimas, norint jaustis šiltai ir patogiai orams atvėsus ir temperatūrai nukritus gerokai žemiau nulio.  Apatiniai drabužiai gali būti derinami tiek su viršutiniais termo rūbais, tiek su įprasta apranga.

 

Daugiau

Image result for helikon L2 underwear

 

„Armijai ir civiliams“ dovanų kuponas

 

Rasti gerą dovaną net ir pačiam artimiausiam žmogui – gana sunki užduotis. Pvz., net ir tuomet, jei žinome, kad mūsų draugas domisi aktyviu turizmu, negalime būti tikri, kokia laisvalaikio prekė jam šiuo metu reikalinga. „Armijai ir civiliams“ dovanų kuponas – itin patogus sprendimas, kuris atitiks individualius poreikius. Tai viena patraukliausių ir populiariausių dovanų idėjų, pasižyminti praktiškumu ir plačiomis pritaikymo galimybėmis, t. y. su dovanu čekiu savo artimajam padėsite išsirinkti tai, ko jam labiausiai reikia. Priklausomai nuo poreikių, galite rinktis skirtingos vertės kuponą, kuriuo atsiskaityti galima tiek internetu, tiek visose „Armijai ir civiliams“ parduotuvėse Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

 

Daugiau

Image result for leatherman tread biker