Kategorijos
x

Prisijungti

/ Prekė 17 iš 46
CamelBak

CAMELBAK kuprinė Ambush 3L (foliage) Prekės kodas: 044-61977

98.00
Sandėlio likutis išseko. Laukiamas papildymas.
Prekių prieinamumas parduotuvėse
Kareivių g. 12, Vilnius
Prekės nėra
Laisvės pr. 62, Vilnius
Prekės nėra
Jogailos g. 11, Vilnius
Prekės nėra
Pramonės pr. 8a, Kaunas
Prekės nėra
Birštono g. 12, Kaunas
Prekės nėra
Taikos pr. 52, Klaipėda
Prekės nėra
x

Rekomendacija draugui:

Nuo:

Ambush – lengva, žemo profilio kuprinė skirta trumpoms išvykoms, taip pat nepamainoma važinėjant dviračiu. Pagrindiniame skyriuje talpinama trijų litrų talpos Mil Spec Antidote Short vandens talpa. Dviejose išorinėse kišenėse patogu susidėti būtiniausias smulkmenas. Kuprinė pasiūta iš lengvo ir trinčiai atsparaus 500D Cordura nailono. Vandens talpą galima užpildyti nenuimant kuprinės.


Kuprinė komplektuojama su 3 litrų talpos Mil Spec Antidote Short gertuve. Talpos medžiagoje nėra BPA*, ji nesuteikia vandeniui jokio prieskonio. Antidote išsiskiria plačiausia užpildymo anga tarp rinkoje esančių šio tipo produktų. Jos dėka paprastai užpildoma ir valoma. Naujos kartos įsukamas sandarus kamštis, apsaugotas nuo persukimo, net ir suspaudus gertuvę nepraleis vandens. Plokščio pavidalo dėka gertuvė lengvai išimama ir įdedama į kuprinę. Gėrimo žarnelė padengta storu neopreno sluoksniu – apsaugo vandenį nuo šilumos.

 

Talpa: 7 l

Vandens rezervuaro talpa: 3 l

Matmenys: 410 x 250 x 150 mm

 

*BPA (Bisphenol A) – chemikalas randamas daugelyje plastikinių produktų, lengvai patenka į maisto produktus ir žmogaus organizmą. Siejamas su daugybe ligų ir sveikatos sutrikimų: įvairių rūšių vėžiu, diabetu, širdies ir kraujagyslių ligomis, nevaisingumu, viršsvoriu ir t.t.

 


Palikti atsiliepimą apie prekę


Atsiliepimų nėra.