>> AIC.lt /Avalynė/Avalynės aksesuarai/Avalynės priedai YAKTRAX

Avalynės priedai YAKTRAX

\/ Paspauskite, kad padidinti \/
Avalynės priedai YAKTRAX

Prekės pasirinkimai:

Dydis:
Užsakomas kiekis: Į krepšelį!

Prekės informacija

Akimirksniu atgausite pasitikėjimą žengdami supresuotu sniegu ar ledu!

Skirtingai negu dauguma šiuo metu rinkoje esančių šio tipo produktų, Yaktrax ("Jaktraks") vietoje spyglių naudoja specialias spyruokles.

"Yaktrax" priemonės padaromos įpurškiant į formą elastomero termoplastiką, kurį lengva užsidėti ir nusiimti. Jums patekus ant ledo ar sniego, apsaugotos nuo rūdijimo ir negalinčios sužeisti rankų spiralės užtikrina 360 laipsnių sukibimą. Einant su "Yaktrax Walker" sulig kiekvienu žingsniu po padu tiesiai už ledo užsikabina šimtai briaunų.       

     Jei eidami, dirbdami ar bėgiodami nešiosite pora "Yaktrax", jausite tokį pat tvirtą, iš anksto žinomą sukibimą, kokį jūs įpratę jausti žengdami sausu paviršiumi. Nereikia mokytis nieko naujo – tiesiog eikite, kaip įpratę, ir mėgaukitės ant sniego ar ledo anksčiau niekada nepatirtu stabilumu.  "Yaktrax" priemones paprasta užsidėti ir nuimti. Jos neturi spyglių, yra pakankamai lengvos ir laisvai telpa į palto kišenę.

    "Yaktrax Walker" sukurta žmonėms, kurie savo batams nori pritaikyti lengvai naudojamą, mažo svorio ėjimo priemonę, galinčią sustiprinti sukibimą, idealiai tinkantis pėstiesiems, pagyvenusiems žmonėms, verslininkams ir visiems tiems, kurie nori tvirčiau jaustis ant ledo ir sniego. Naudokite "Yaktrax Walker" pakeliui į darbą, mokyklą ir grįždami iš jų arba tiesiog tada, kai prireikia nubėgti iki pašto dėžutės. 

Dydžiai : XS(34-37) , S(38-40), M(41-43), L(44-46)

     
Kaip atsiliepiama apie "Yaktrax":

Toliau pateikiamos laisvai pareikštos "Yaktrax" vartotojų ir  ištikimų mūsų gaminio naudotojų nuomonės.

 

"Jau daug metų, kai aš nešioju paštą, norėdamas neslysti ant ledo, esu išbandęs daugybę įvairiausių  dalykų ir priemonių. Jos būdavo arba per daug sunkios, kad būtų galima visą dieną jas dėvėti, arba negelbėdavo. Šiandien aš su jūsų gaminiu pravaikščiojau daugiau nei šešias valandas, o  kojos ir pėdos jaučiasi puikiai. Geriausia tai, kad AŠ PER VISĄ DIENĄ NĖ KARTO NEPASLYDAU!  O reikėjo laipioti aukštyn ir žemyn apledijusiais priebučių laipteliais, vaikščioti apšalusiu ir nelygiu paviršiumi. Ačiū, kad gaminate kokybiškus gaminius!"  

JAV pašto tarnybos darbuotojasWichita (Kanzaso valstija)

 

"Kokia nuostabi priemonė!  Aš susiruošiau šiandien ją išbandyti, eidamas/dirbdamas vietinio miestelio pėsčiųjų take, einančiame palei ežerą. Į mane nukrypo keletas smalsių žvilgsnių, bet tik dėl to, kad tuo metu, kai visi aplinkui slidinėjo, aš labai greitu ir tvirtu žingsniu judėjau pirmyn!  Patikėkit, būdamas bendrosios praktikos chirurgas, pakankamai daug laiko esu praleidęs gelbėdamas savo kolegoms ortopedams, kai įvykdavo įvairūs kojų, rankų ir riešų lūžiai."

 Carl, MDMelrose (Masačusetso valstija)

 

"Šaunu!  Tai vienintelis būdas nusakyti jūsų gaminį.  Mano vyras ir aš "Yaktrax" gavome dovanų praėjusiais metais, kai lankėme sūnų Aidaho valstijoje.  Dabar būtų sunku įsivaizduoti, kaip be šių priemonių galima būtų vaikščioti per sniegą ir ledą, ypač mums, persiritusiems į savo aštuntąją dešimtį metų." 

DorothyGreenville (Šiaurės Karolinos valstija)

 

Pirkėjai su šia preke taip pat pirko…

Lietuviškai In english Русский

Klientų zona

El. pašto adresas:
Slaptažodis:

Pamiršote slaptažodį?
Užsiregistruoti?

Pirkinių krepšelis

Kol kas tuščias... Prekių krepšelyje: 0
Už sumą: 0.00 € >> Peržiūrėti ir užsakyti!
> Reikia pagalbos?

Gauti naujienas FaceBook`e

Gauti naujienas el. paštu

Gauti naujienas RSS srautu

Fotokonkursas!!

Rekomenduojame